[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: irvik  
Форум о производстве МДФ фасадов » Тусовка » Про всё на свете » Сайт і його розкрутка (Загальні відомості про розкрутку сайту)
Сайт і його розкрутка
Mastter Дата: Четверг, 09.07.2009, 21:14 | сообщения # 1
Друг
Группа: На испытательном
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Offline
Привіт усім,
попав на цей сайт через рейтинг в ucoz на найбільш відвідувані сайти у розділі дизайн.
Цей сайт виявився на 2му місці, що досить не погано.
Зайшовши на сайт, я очікував багато інформації пов'язаної із дизайном а також багато користувачів.
Як виявилось, статей і новин, а також користувачів, тут не надто багато.
Мене зацікавило, звідки тоді у сайта стільки відвідувачів (по 200 хостів у день), і як виявилось, що основна частина людей попадає на сайт у тему
http://irvik.at.ua/forum/5-2-1 "Кліки, серфінг, почтовики, САРи, партнерські програми" - 13312 відвідувачів, яка зовсім не повязана із дизайном.
Мені цікаво, невже люди так часто в плошукових шукають інформацію як заробити в інтернеті гроші, нічого при цьому не роблячи?
Якщо це справді так цікавить людей, тоді варто зробити сайт посвячений власне цьому.
Чекаю на ваші відповіді та коментарі по цій темі.
Дякую.

Когда начиналась эта тема, я почти ничего кроме автосерфинга не знал... А сейчас я знаю намного больше, есть практика, занимался серйозными проектами... если кому надо буду рад помочь за небольшые деньги, ведь-есть чему ещё учиться!

 
irvik Дата: Четверг, 09.07.2009, 22:14 | сообщения # 2
Admin
Группа: Адмін
Сообщений: 495
Награды: 6
Статус: Offline
Mastter, вітаю!

Так, 9 з 10 молодих людей шукають в неті халявний заробіток, кожен з них хоч раз але попався на вудочку "великих махінаторів"....
Зробити сайт, який буде присвячений заробітку в неті... ні, не варто, скористайся пошуковиками - їх тисячі... різниця тільки в дизайні, мовах, помилках і партнерках з adult-трафіком... .

Тепер почнемо розбиратись, як сайт, який практично без контенту, "виявився на 2му місці, що досить не погано", отже:

1. кожен 9 користувач хоче заробити халявні гроші.
відповідь: отже кожен 100 зареєструється якщо на сайті є тема чи блог про гроші і методи їх заробляння. Проце розповім трохи згодом(чим саме зацікавити)... Це основна маса яка не дає сайту померти і робить видимість життя на сайті час від часу реєструючись... але вони фантоми, мертві душі, правда вони деколи заглядають на сайт чи нема чогось свіжого...

2. 10 з 100 зареєстрованих, це люди які шукають конкретну інфу (наприклад програма Fasad Expert, яка є на цьому сайті з кряком, до цього часу її не було взагалі в неті)... Створюй додаткову тему форума про те що ти добре знаєш (як я про меблеву галузь ), правда ці також надовго не затримуються, хоча вони набагато надійніші, коли буде якась проблема вони завжди повертаються туди де їм допомогли, тож старайся завжди відповісти на запитання користувача.

Mastter, скільки часу у тебе сайт?
(далі буде)


Макросы для Corel Draw пишите на irvik@at.ua
 
Mastter Дата: Четверг, 09.07.2009, 22:57 | сообщения # 3
Друг
Группа: На испытательном
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Offline
В мене сайт www.use.at.ua Йому десь 2 тижні тому виповнився 1 рік.
За цей час я багато чого не досягнув. В той час, коли я додавав інформацію на нього, відвідувачів було по 20 у день, зараз ще менше, інформацію останнім часом додаю десь раз на місяць.
Користувачів у мене на даний момент 168, частина з них зареєструвалась з одною метою - написати любу фразу на форумі, на зразок "Вот так тема", для того щоб їхній веб сайт отримував кращі позиції у пошукових.
Недавно вирішив розширити сайт і добавив два розділи "Музика з показівNEW" та "Модне відеоNEW" але роботи поки що їхне додали інфо про них до пошукових систем, тому переглядів цих розділів покищо немає.
А чого на твому сайті немає реклами? Думаю ти би мав невеличкий стабільний дохід, при 200 хостів у день?
 
irvik Дата: Пятница, 10.07.2009, 13:52 | сообщения # 4
Admin
Группа: Адмін
Сообщений: 495
Награды: 6
Статус: Offline
Mastter, чому в мене немає реклами? напевне тому, що я ще не визначився з ким краще працювати, хоча мене завалюють пропозиціями.
зараз працюю над матеріалом для переносу сайту на com.ua, а цей буде для реклами та заробляння грошей smile

свій сайт я створив десь зимою, приблизно на Новий рік, особливо ним не займався тай зараз не дуже)), поки мені не прийшлося шукати одну інфу, перерив весь нет ... і не знайшов((, ледве дізнався, те що мені требав знайомого, тоді вирішив серйозно зайнятися сайтом, цей для розкрутки ресурсу, а ком.юей вийде в світ вже розкрученим, відомим, а цей буде заробляти на оплату ;).
Як я цього добився розкажу трохи згодом-збираюсь на вихідні в гори :). приїду почну розказувати)))


Макросы для Corel Draw пишите на irvik@at.ua
 
Mastter Дата: Пятница, 10.07.2009, 14:46 | сообщения # 5
Друг
Группа: На испытательном
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Offline
А який чином в тебе може зявитися сайт на сом.юа вже розкрученим, по любому його треба буде просувати певний час.
А тематика сайту буде така сама як і цього?
Гарного відпочинку у горах ;-)
 
irvik Дата: Пятница, 10.07.2009, 14:57 | сообщения # 6
Admin
Группа: Адмін
Сообщений: 495
Награды: 6
Статус: Offline
Ти маєш рацію, спочатку він буде просуватися, але це просто буде автоматична пересилка. з часом пересилку зніму і буде 2 сайти - один для душі, другий для тіла wink

Макросы для Corel Draw пишите на irvik@at.ua
 
Mastter Дата: Пятница, 10.07.2009, 23:26 | сообщения # 7
Друг
Группа: На испытательном
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Offline
тобто ти плануєш зробити переадресацію цього сайту на новий, під сом.юа ?
 
irvik Дата: Среда, 15.07.2009, 09:36 | сообщения # 8
Admin
Группа: Адмін
Сообщений: 495
Награды: 6
Статус: Offline
Привіт, я вже є))) відпочив класно!!!! трохи розгребуся з роботою і продовжимо дискусію)))

Так я планую зробити переадресацію на новий, з переносом форуму, все решту буду оформлювати по новому...


Макросы для Corel Draw пишите на irvik@at.ua
 
Mastter Дата: Среда, 15.07.2009, 11:19 | сообщения # 9
Друг
Группа: На испытательном
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Offline
Я відео недавно бачив http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1906113 как построить и раскрутить успешный интернет-проект
Хороше відео, але мені не надто допомогло, бо там переважно інформація про великі проекти, які потребують залучення значних коштів. Також потрібно залучати компанії, які могли б зробити сайт, дизайнерів щоб розмалювати і тд., а мене поки цікавить все попроще, щоб самому можна було зробити, а не наймати когось.
 
irvik Дата: Среда, 15.07.2009, 21:15 | сообщения # 10
Admin
Группа: Адмін
Сообщений: 495
Награды: 6
Статус: Offline
Mastter, дай трохи з роботою з роботою розберусь... завал повний!!!

Розкажи про свій сайт, чому ти обрав саме таку тематику? І яку саме аудиторію ти б хотів бачити на своєму сайті?
Який саме контенгент ти б хотів бачити у себе на сайті?


Макросы для Corel Draw пишите на irvik@at.ua
 
Форум о производстве МДФ фасадов » Тусовка » Про всё на свете » Сайт і його розкрутка (Загальні відомості про розкрутку сайту)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: