[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: irvik  
Форум о производстве МДФ фасадов » Тусовка » Про всё на свете » Сайт і його розкрутка (Загальні відомості про розкрутку сайту)
Сайт і його розкрутка
Mastter Дата: Четверг, 09.07.2009, 21:14 | сообщения # 1
Друг
Группа: На испытательном
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Offline
Привіт усім,
попав на цей сайт через рейтинг в ucoz на найбільш відвідувані сайти у розділі дизайн.
Цей сайт виявився на 2му місці, що досить не погано.
Зайшовши на сайт, я очікував багато інформації пов'язаної із дизайном а також багато користувачів.
Як виявилось, статей і новин, а також користувачів, тут не надто багато.
Мене зацікавило, звідки тоді у сайта стільки відвідувачів (по 200 хостів у день), і як виявилось, що основна частина людей попадає на сайт у тему
http://irvik.at.ua/forum/5-2-1 "Кліки, серфінг, почтовики, САРи, партнерські програми" - 13312 відвідувачів, яка зовсім не повязана із дизайном.
Мені цікаво, невже люди так часто в плошукових шукають інформацію як заробити в інтернеті гроші, нічого при цьому не роблячи?
Якщо це справді так цікавить людей, тоді варто зробити сайт посвячений власне цьому.
Чекаю на ваші відповіді та коментарі по цій темі.
Дякую.

Когда начиналась эта тема, я почти ничего кроме автосерфинга не знал... А сейчас я знаю намного больше, есть практика, занимался серйозными проектами... если кому надо буду рад помочь за небольшые деньги, ведь-есть чему ещё учиться!

 
Mastter Дата: Понедельник, 20.07.2009, 08:52 | сообщения # 11
Друг
Группа: На испытательном
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Offline
Тепер я зрозумів в чому твоя фішка )))
Так як ти відвідуєш чужі сайти на автосерфінгу, хтось відвідує твій - відповідно маса хостів у день.
Але реально люди дуже рідко затримуються на таких сайтах, тому що зареєструвались у системі з такою метою як і ти.
До цього всього, я користуюся Adsense - реклама від Гугл і вони мене зразу би забанили за використання автосерфінгу.
Так що така система не для мене.
 
irvik Дата: Понедельник, 20.07.2009, 09:00 | сообщения # 12
Admin
Группа: Адмін
Сообщений: 495
Награды: 6
Статус: Offline
Так, можливо ти маєш рацію.... Adsense може))) , але наскільки я знаю, грошей від них дочекатися важко... і що тобі треба, чемний сайт, чи купу користувачів?
Тобі треба визначитись, а на автосерфінгу можна і відвідувачів мати і на партнерках заробити(якщо не зловживати)).


Макросы для Corel Draw пишите на irvik@at.ua
 
Mastter Дата: Понедельник, 20.07.2009, 10:07 | сообщения # 13
Друг
Группа: На испытательном
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Offline
Ну мій теперішній сайт чемний, якщо буду створювати ще один сайт, можу тоді скористатись твоєю порадою, але рекламу тоді по любому треба буде ставити не від гугл ))) бо з ними такі жарти не пройдуть))
А тобі на роботі вистарчає часу ще приділяти увагу сайтові? Бо я останнім часом тільки з роботи добавляю якийсь матеріал, вдома руки до того не доходять.
 
irvik Дата: Понедельник, 20.07.2009, 10:14 | сообщения # 14
Admin
Группа: Адмін
Сообщений: 495
Награды: 6
Статус: Offline
З часом дуже туговато((( майже все, що я сюди накидав, накидав на роботі...
Новий думав уже запускати, але матеріал ще чорновий ... а часу на роботі не вистачає... дома доця))) тата хоче помучити)) от і збираю то всьо по частинках по пару хвилин на день))
А чому ти таку тематику вибрав, чим займаєшся і звідки ти ?


Макросы для Corel Draw пишите на irvik@at.ua
 
madrom007 Дата: Пятница, 24.07.2009, 09:32 | сообщения # 15
Интересующийся
Группа: На испытательном
Сообщений: 2
Награды: 0
Статус: Offline
Попадал к вам на сайт месяца 4 назад, тогда было совсем мало инфы.... Счас немного больше.
Все правильно - главное настойчивость.
У меня сайту 270 дней но уже 1200 хостов в день smile
Хотя поначалу убивал на сайт 20 часов в сутки... (правда с нуля тяжко начинать - имею ввиду нулевых знаний)
И после смены домена снова пришлось заново начинать... а так жить мона :)))


 
Mastter Дата: Пятница, 24.07.2009, 14:18 | сообщения # 16
Друг
Группа: На испытательном
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Offline
madrom007, Був на твому сайт, сподобались твої хмариник в горі сайту. Як ти досяг того, що вони рухаються?
 
madrom007 Дата: Пятница, 24.07.2009, 22:06 | сообщения # 17
Интересующийся
Группа: На испытательном
Сообщений: 2
Награды: 0
Статус: Offline
Эта система называеться паралакс (paralax) она сравнительно новая .. я на какомто сайте наткнулся.. понравилось и начал рыться... нашел... правда с установкой тяжеловато... в скрипте много настроек.
А работает оно так: там 4 картинки в формате png + фоновая..... png делаеться прозрачным и каждому слою присваеваеться свой клас а благодаря скрипту каждая картинка движеться с разной скоростью smile


 
Mastter Дата: Понедельник, 27.07.2009, 11:55 | сообщения # 18
Друг
Группа: На испытательном
Сообщений: 9
Награды: 0
Статус: Offline
класна штука, як буду мати час, попробую на свій сайт закинути.
А в тебе на сайті унікальний контент, чи яким чином ти досягаєш 1200 хостів?
 
irvik Дата: Вторник, 12.04.2011, 22:26 | сообщения # 19
Admin
Группа: Адмін
Сообщений: 495
Награды: 6
Статус: Offline
Когда начиналась эта тема, я почти ничего кроме автосерфинга не знал... А сейчас я знаю намного больше, есть практика, занимался серйозными проектами... если кому надо буду рад помочь за небольшые деньги, ведь-есть чему ещё учиться!

Макросы для Corel Draw пишите на irvik@at.ua
 
Форум о производстве МДФ фасадов » Тусовка » Про всё на свете » Сайт і його розкрутка (Загальні відомості про розкрутку сайту)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: